Değerlerimiz

Müşteri Memnuniyeti:
Dora Gümrük Müşavirliği olarak, değerlerimizin başında müşteri memnuniyeti en ön sırada bulunmaktadır. Sistematik yapı bu kurgu üzerine kurulmuştur. Bu yapı temelde aynı olmakla birlikte, müşteriye göre değişkenlik göstermektedir. Müşterilerimizden gelen talep ve eleştiriler anında hızlı çözümlere dönüştürülür; müşterinin istekleri doğrultusunda sistemi revize eder ve uygularız.

Sorumluluk:
Dora Gümrük Müşavirliği olarak, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve tedarikçilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmeye özen gösteririz. Bu görevlerimizi zamanında ve hızlı bir şekilde yerine getiririz.

Güven:
Dora Gümrük Müşavirliği, çalışanı, sektörel bilgisi, donanımı ve kurumsal değerlere olan inancı ile müşterilerinde ve işbirliğinde bulunduğu üçüncü kişilerde güven yaratır. Yetki ve sorumluluk vermiş olduğu kişilere güvenir. Dora Gümrük Müşavirliği çalışanı, vermiş olduğu sözü zamanında ve eksiksiz yerine getirir, yerine getiremeyeceği sözü vermez, iş birliği ve iş ilişkilerinde ortaya çıkabilecek olası sorunları çözüme ulaştırır ve sonuçlarını takip eder. Müşterilerimizin, bizimle paylaştığı kişisel bilgileri ve iş bilgilerini gizlilik esasına dayanarak korur, müşterilerimizin güvenini sarsmamak adına hassas bilgileri öğrenme hakkına sahip olanlar dışında kimse ile paylaşmaz.

Gelişim:
Dora Gümrük Müşavirliği olarak, teknolojik alt yapımız sayesinde, müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerde tüm operasyon sürecinin bilgisayar destekli bilgi teknolojileri ile bütünleşik bir şekilde yürütülmesini sağlarız ve sürekli araştırarak güncellememizi sağlar, sistemi bu parametreler doğrultusunda yeniden revize ederiz.